Jak vymáhat dluhy?

Doby, kdy se peníze půjčovaly gentlemansky na podání ruky, a měli jste jistotu, že je dostanete zpátky, zmizely v nenávratnu. Dnes se peníze často nevrací ani v případě, že vše máte ošetřené smlouvou. Dlužníků, kteří nesplácí své závazky, přibývá. Na druhé straně ale stojí lidé, kteří v dobré víře finance půjčili a teď je chtějí zpět. Otázka proto zní: jak vymáhat dluhy?

Potíže s vymáháním pohledávek řeší tisíce lidí i firem. Na jedné straně to jsou nesplacené půjčky, na druhé straně třeba neproplacené faktury za dodané zboží nebo služby. Dluhy jsou vždy nepříjemné. Jak se s nimi popasovat a získat své peníze zpět? Jak účinně a efektivně vymáhat dluhy? Myslíte si, že už neexistuje žádné řešení, protože jste zkusili vše? Je tady ale ještě jedna možnost: mimosoudní vymáhání dluhů, které přináší skutečné výsledky.

Proč tolik lidí nesplácí své dluhy?

Dostat se do dluhové pasti dnes není nic výjimečného. Ale spousta lidí nesplácí své dluhy i z jiných důvodů. Například proto, že nechtějí a že je pro ně takové rozhodnutí jednoduché. Neexistují totiž zákony, které by na dlužníka nahlíželi jako na pachatele úmyslného trestného činu. Když dlužníka nahlásíte policii, poradí vám, ať celou záležitost předáte soudu.

Cesta za vymožením pohledávek proto může být poměrně dlouhá a trnitá. I když soud rozhodne ve váš prospěch a dlužník vám musí peníze vrátit, vlastně nic nemusí. Přijde na řadu exekutor, abyste ale zjistili, že dlužník nemá žádný majetek, dokonce ani nepracuje, takže mu není možné strhávat peníze ze mzdy. Připadáte si jako v začarovaném kruhu a pořád hledáte odpověď na otázku: jak vymáhat dluhy? Opravdu neexistuje žádné uspokojivé řešení?

Jak vymáhat dluhy mimosoudně?

Existuje. Je to mimosoudní vymáhání dluhů. Možná vás trochu zarazil jeho název – není to něco nekalého a špatného? Nikoli. Mimosoudní vymáhání dluhů má svá jasná pravidla. Na vymožení své pohledávky máte plné právo. Patříme mezi společnosti, které se už šest let zaměřují na vymáhání dluhů, jako jsou například nezaplacené směnky, půjčky nebo nájmy.

A jak to celé funguje? Mimosoudně lze vymoct různé typy dluhů, úspěšnost dosahuje zhruba 80 procent, to znamená vymožení čtyř z pěti dluhů. Je to mnohem vyšší úspěšnost než v případě soudního vymáhání dluhů nebo exekuce.

Výhodou je, že při mimosoudním vymáhání dluhů neplatíte nic dopředu. Vymáhání probíhá profesionálně a využívá důsledné taktiky v rámci zákonů. Kdo platí odměnu vymahačské společnosti? Je to dlužník.

Pomoc s vymáháním dluhů

Při vymáhání dluhů pracujeme efektivně a úspěšně. Naše odměna záleží na námi odvedené práci. Pracujeme v rámci legislativy a nikdy nepřekračujeme zákon. Jsme profesionálové, kteří se na vymáhání dluhů specializují dlouhodobě. Hovoří za nás naše práce: vymohli jsme stovky dluhů nebo neproplacený faktur. První konzultaci u nás máte zdarma. Stačí nás jednoduše kontaktovat.

Mám zájem o konzultaci zdarma
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek

Proč s námi spolupracovat?

  • Úspěšně vymoženo stovky nezaplacených faktur
  • Řešíme pohledávky od živnostníku a malých firem od 10.000Kč
  • Přebíráme veškerou právní odpovědnost.
  • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s řešením pohledávky.
Hodnocení: 4.21 (141 hlasů)