Vymáhání a odkup pohledávek

  • Neplatíte žádné zálohy předem, naši provizi často zaplatí dlužník
  • Odkup pohledávek za nejvyšší ceny: 60-80 % nominální hodnoty
  • Peníze vymůžeme do 3 měsíců - většinou v rozmezí 1 - 2 měsíce
  • Konzultace, poradenství a konkrétní nabídka do 24 hodin - zdarma!

Mimosoudní vymáhání pohledávek

Jak své peníze získat zpět?

Jste v situaci, kdy jste už zkusili všechno. Dlužníkovi jste telefonovali, žádali ho o vrácení zapůjčených peněz nebo proplacení dlužné částky. Sliboval. Ale nikdy vám nezaplatil. Řešíte, co dál. Na soud se obracet nechcete, nebo už ho máte za sebou a k ničemu nevedl. Efektivní je vymáhání dluhů mimosoudní cestou. Jak funguje? Je legální? A kolik vás bude ve výsledku stát?

Co znamená mimosoudní vymáhání?

Půjčili jste peníze kamarádovi, který dělá mrtvého brouka. Klient vám odmítá už půl roku proplatit fakturu a telefony vám dávno nezvedá. S podobným neférovým jednáním má zkušenost stále více Čechů.

Pokud už vám došla trpělivost, můžete zvolit ze dvou možností: soudního a mimosoudního vymáhání vaší pohledávky. Přibývá přitom lidí, kteří si volí právě mimosoudní cestu. Je totiž úspěšnější a efektivnější.

Jak funguje mimosoudní vymáhání?

Alfou a omegou úspěšného mimosoudního vymáhání pohledávky je vypracování správné a účinné taktiky psychologického nátlaku na dlužníka. Mimosoudní vymáhání peněz se proto skládá z rozsáhlého souboru činností a nástrojů, které vedou k jedinému cíli: aby dlužník své dluhy uhradil.

Jaké pohledávky lze mimosoudně vymáhat?

Všechny. Mimosoudní cestou lze vymoci například nezaplacené faktury, nesplacené směnky, nesplacené půjčky, dlužné nájemné, stejně jako pohledávky, které už byly řešené soudní cestou – neúspěšně.

Mimosoudní vymáhání dluhů přináší na rozdíl od soudního konkrétní výsledky. Vyřešit se podaří 80 procent případů, to znamená vymožení 4 dluhů z 5.

Výhody mimosoudního vymáhání

  • Vysoká úspěšnost a efektivita
  • Rychlost vymožení pohledávky
  • Důsledná taktika v rámci zákonů
  • Odměnu vymahačům platí dlužník
  • Nic neplatíte dopředu

Jak vybrat společnost pro vymožení pohledávky?

Je už vaše trpělivost s dlužníkem u konce a chcete své peníze jednou pro vždy zpátky? Je čas vymoci váš dluh mimosoudní cestou. Naše společnost se dlouhodobě zabývá vymáháním pohledávek a je v tom velmi dobrá.

Úspěšně jsme vymohli stovky neproplacených faktur, řešíme pohledávky živnostníků, malých firem (od 10 tisíc korun) a samozřejmě především domácností (fyzických osob). Přebíráme veškerou právní zodpovědnost a řešíme administrativu spojenou s řešením pohledávky. Využít můžete naší bezplatné konzultace, kdy s vámi váš případ rádi probereme.

Mám zájem o konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

E-book ZDARMA

Připravili jsme pro vás e-book ke stažení, který vám pomůže získat zpět vaše peníze.

Získat e-book zdarma

Posouzení pohledávky zdarma

Konzultujte přímo s naším specialistou na vymáhání pohledávek.

Posouzení pohledávky zdarma