Vymáhání pohledávek za neplatiči nájemného v praxi

Neplatičů nájemného v poslední době přibývá. Tito občané nehradí nájemné a poplatky za služby, které jsou v souvislosti s užíváním bytu poskytovány. Lze charakterizovat dvě základní skupiny neplatičů:

Do první skupiny zahrnujeme neplatiče nájemného, kteří ¨své finanční závazky neplní záměrně. Dělají mrtvého brouka a jsou přesvědčeni, že na všechny ostatní vyzráli. Naše zkušenosti ukazují, že v této skupině nalezneme jak dlužníky dobře finančně situované, tak i ty, pro které je úhrada nájemného a příslušných služeb na hranici jejich možností.

Do druhé skupiny zahrnujeme občany, kteří se dostávají do situace neplatičů nájemného, protože nemají dostatek finančních prostředků, které by jim umožnily tuto povinnost plnit. Jde např. o nezaměstnané a jejich rodiny, o občany, kteří jsou dlouhodobě nemocní či invalidní, o osamělé rodiče apod.

Z našich zkušeností vyplývá, že nejpočetnější skupinou neplatičů tvoří lidé, kteří jsou si vědomi obtížné vymahatelnosti práva a nájemné nezaplatí, doporučené dopisy nepřebírají, na výzvy nereagují. Jedná se o tzv. „profesionální neplatiče nájemného“.

Již 6 rokem se specializujeme na účinné vymáhání pohledávek od neplatičů nájmu, Během této doby jsme řešili stovky pohledávek, kdy dlužníci dlužili za pronájem rodinných domů, bytů, nebytových prostor, barů, průmyslových objektu, restaurací, atd..  V těchto případech nabízíme férový odkup pohledávky, nebo rychle mimosoudní vymáhání pohledávky

provazek provazek

Jaké služby můžete využít?

1. Rychlé Vymáhání pohledávky za neplatiči nájemného.

Chcete, aby neplatič nájmu zaplatil všechny náklady na vymáhání? V rámci zákona provádíme ucelený psychologický nátlak na dlužníka a naše úspěšnost se pohybuje kolem 80% (vymůžeme 4 z 5 případů).

Pohledávky řešíme výhradně mimosoudní cestou. Naší prioritou by bylo zkontaktování dlužníka a následně vymožení dlužné částky včetně naší odměny a to buď jednorázově, nebo formou splátkového kalendáře.

2. Jednorázový odkup pohledávky od neplatičů nájemného

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k odkupu pohledávky naší společností, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.

Máme nastavený sofistikovaný systém, jak úspěšně a rychle pohledávky vymáhat. Mimo jiné dlouhodobě úzce spolupracujeme se soukromými exekutory po celé ČR, což znamená, že jsme schopni realizovat vymáhání ve zkrácené době.

Mám zájem o konzultaci zdarma
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek

Proč s námi spolupracovat?

  • Úspěšně vymoženo stovky nezaplacených faktur
  • Řešíme pohledávky od živnostníku a malých firem od 10.000Kč
  • Přebíráme veškerou právní odpovědnost.
  • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s řešením pohledávky.
Hodnocení: 4.39 (159 hlasů)