Vymáhání nesplacených půjček v praxi

Pokud jste fyzická osoba a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která vám pomůže rychle a legálním způsobem získat vaše peníze zpět (aniž byste museli do pohledávky dále investovat peníze a vlastní čas), jste na správném místě a měli byste číst dále.

V tomto případě se jedná zejména o půjčky známým, rodinným příslušníkům, případně kolegům v práci. Tyto půjčky začínají velice nevinně. Nicméně samotné vymáhání je pro našeho klienta velmi obtížné a to zejména proto, že se s dlužníkem většinou zná.

Málokdo má povahu na to, aby se razantněji připomněl u svého dlužníka, když onen kamarád nebo kolega z práce neustále slibuje a tvrdí, že brzy zaplatí. Z naší praxe se k nám pohledávky tohoto typu dostávají v průměru po půl roce. To znamená, že věřitel s dlužníkem půl roku komunikuje, přemlouvá ho k zaplacení, ale kromě výmluv, slibů a ubezpečení, se ničeho nedočká.

Jak poznáte, že váš dlužník nechce splácet? Doporučujeme realizovat pravidlo třikrát a dost. Pokud dlužník na základě výmluv potřetí nezaplatí nebo nezaplatí alespoň nějakou splátku a neukáže tak svou snahu, pak je téměř jisté, že své peníze nejste schopni vymoci svépomocí. Dlužník objevil vaší slabinu, vidí, že se nic neděje a není dostatečně motivován. Z tohoto důvodu doporučujeme obrátit se na specialisty, kteří dlužníka neznají a od samotného počátku chtějí jen peníze.

Máte- li stejné zkušenosti, případně chcete-li se vyhnout neustálým slibům dlužníka, obraťte se na nás. Přenechejte nám starosti s vašimi dlužníky. Věnujte raději svůj drahocenný čas své práci, rodině, koníčkům. Kontakt s dlužníkem nechte na nás.

Již 6 rokem se specializujeme právě na účinné vymáhání pohledávek a jednorázový odkup pohledávek. Během této praxe jsme úspěšně vymohli stovky pohledávek, kdy věřitelé v dobré víře zapůjčili peníze.

provazek provazek

Nesplacená půjčka - vymáhání

Chcete, aby dlužník zaplatil veškeré náklady na vymáhání? V rámci zákona provádíme ucelený psychologický nátlak na dlužníka a naše úspěšnost se pohybuje kolem 80% (vymůžeme 4 z 5 případů).

Nesplacená půjčka - odkup

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k postoupení pohledávky na naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.

Máme nastavený sofistikovaný systém, jak úspěšně a rychle pohledávky vymáhat. Mimo jiné dlouhodobě úzce spolupracujeme se soukromými exekutory po celé ČR, což znamená, že jsme schopni realizovat vymáhání ve zkrácené době.

Mám zájem o konzultaci zdarma
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek

Proč s námi spolupracovat?

  • Úspěšně vymoženo stovky nezaplacených faktur
  • Řešíme pohledávky od živnostníku a malých firem od 10.000Kč
  • Přebíráme veškerou právní odpovědnost.
  • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s řešením pohledávky.
Hodnocení: 4.31 (151 hlasů)