Nezaplacená faktura - vymáhání v praxi

Pokud jste podnikající fyzická osoba, případně menší společnost a hledáte profesionálního obchodního partnera s dlouholetou tradicí, který vám pomůže rychle a legálním způsobem získat vaše peníze z nezaplacených faktur zpět jste na správném místě a měli byste číst dále.

S touto problematikou se setkáváme denně. V současné době je tento nešvar nejvíce rozšířen ve stavebnictví, dopravě, spedici a v pohostinství. Lze tak charakterizovat tři základní typy pohledávek:

Do první skupiny patří „podnikatelé“, kteří účelně zakládají společnosti a následně si prostřednictvím těchto firem objednávají služby, případně nakupují zboží. Tito „nepoctiví podnikatelé“ jednají a vystupují velice promyšleně. Ve většině případů vypadá jejich vystupování a komunikace bezproblémově, slušně a profesionálně. Toto se však změní v době, kdy dojde k vystavení oné faktury a má dojít k jejímu proplacení.

Do druhé skupiny patří zejména stavebnictví. Velké zakázky se rozdělí do několika menších subdodávek. K rozdělování peněz dochází vždy od nejvyšších pater hierarchie. V praxi se pak velice často stává, že menší společnosti, které fyzicky vlastníma rukama zakázku realizují, jsou až poslední v řadě této hierarchii a k nim se již peníze nedostanou. V horším případě nedostanou za svou práci zaplaceno, a ještě se z nich stanou dlužníci, protože jim je vypočítána smluvní pokuta za reklamace, pozdní předání atp.

Do třetí skupiny patří pohledávky vzniklé z dlouhodobé spolupráce, kdy se firma dostane do finančních problému, případně přestane komunikovat.

Již 6 rokem se specializujeme na účinné vymáhání pohledávek z nezaplacených faktur. Během této doby jsme řešili stovky pohledávek, od malých podnikatelů v řádu desetitisíců až po nadnárodní společnosti v objemu několika milionů. V těchto případech nabízíme férový odkup pohledávky, nebo rychlé mimosoudní vymáhání pohledávky

provazek provazek

Jaké služby můžete využít?

Nezaplacená faktura - rychlé vymáhání

Chcete, aby dlužník zaplatil veškeré náklady na vymáhání? V rámci zákona provádíme ucelený psychologický nátlak na dlužníka a naše úspěšnost se pohybuje kolem 80% (vymůžeme 4 z 5 případů).

Pohledávky řešíme výhradně mimosoudní cestou. Naší prioritou by bylo zkontaktování dlužníka a následně vymožení dlužné částky včetně naší odměny a to buď jednorázově, nebo formou splátkového kalendáře.

Nezaplacená faktura - jednorázový odkup

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k postoupení pohledávky na naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.

Máme nastavený sofistikovaný systém, jak úspěšně a rychle pohledávky vymáhat. Mimo jiné dlouhodobě úzce spolupracujeme se soukromými exekutory po celé ČR, což znamená, že jsme schopni realizovat vymáhání ve zkrácené době.

Mám zájem o konzultaci zdarma
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek

Proč s námi spolupracovat?

  • Úspěšně vymoženo stovky nezaplacených faktur
  • Řešíme pohledávky od živnostníku a malých firem od 10.000Kč
  • Přebíráme veškerou právní odpovědnost.
  • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s řešením pohledávky.
Hodnocení: 4.36 (156 hlasů)