Nezaplacená faktura

Chybí vám dlužné peníze pro chod nebo další rozvoj vašeho podnikání?

Museli jste z neproplacené faktury ještě odvést DPH?

Máte dost své práce a nebaví vás doprošovat se o své peníze?

CHCI konzultaci zdarma

Nezaplacená faktura -  získáme Vaše peníze zpět!

Pokud jste podnikající fyzická osoba, případně menší společnost a hledáte profesionálního obchodního partnera s dlouholetou tradicí, který vám pomůže rychle a legálním způsobem získat vaše peníze z nezaplacených faktur zpět jste na správném místě a měli byste číst dále.

S problematikou neproplacených faktur se setkáváme denně. Díky mnohaleté praxi jsme nasbírali zkušenosti ze stovek případů. Vytvořili jsme 4 základní kategorie typů pohledávek:

Do první skupiny patří "podnikatelé", kteří účelně zakládají společnosti a následně si prostřednictvím těchto firem objednávají služby, případně nakupují zboží. Tito "nepoctiví podnikatelé" jednají a vystupují velice promyšleně. Ve většině případů vypadá jejich vystupování a komunikace bezproblémově, slušně a profesionálně. Toto se však změní v době, kdy dojde k vystavení faktury a má dojít k jejímu proplacení.

Do druhé skupiny patří zejména stavebnictví. Velké zakázky se rozdělí do několika menších subdodávek. K rozdělování peněz dochází vždy od nejvyšších pater hierarchie. V praxi se pak velice často stává, že menší společnosti, které fyzicky vlastníma rukama zakázku realizují, jsou až poslední v řadě této hierarchii a k nim se již peníze nedostanou. 

Do třetí skupiny patří pohledávky vzniklé z dlouhodobé spolupráce. Během této spolupracuje funguje vše bez problému, do konce i jen na pouhé ústní dojednání nebo podání ruky. Problém však nastane v ten moment, kdy se firma dostane do finančních problémů, případně dojde k zásadní změně vedení společnosti.

Do čtvrté skupiny řadíme podnikatele, kteří neplatí faktury z principu. Sami vědí, že soudy můžou trvat několik let, takže spíše vyčkávají, co se bude dít ze strany věřitele. Tohoto dlužníka poznáte tak, že buď neustále oddaluje úhradu, případně vůbec nekomunikuje.

Jak poznáte, že Vaš dlužník nechce zaplatit?

 1. Pokud dlužník na základě výmluv a slibů na třetí pokus neuhradí alespoň nějakou splátku a neukáže tak svou snahu celou věc řešit.
 2. Pokud se dlužník zapírá nebo vůbec nereaguje na telefonáty a e-maily.
 3. Pokud dlužník nereaguje na odeslanou předžalobní výzvu.
 4. Pokud dlužík nechce zaplatit na základě neopodstatněných reklamací a ruzných smyšlených důvodů.

Komu pomáháme? A jsou naše služby pro Vás?

Pokud jste odvedli svou práci, vystavili fakturu, ale svých peněz jste se již nedočkali. Hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od Vás za férovou cenu odkoupí pohledávku nebo zajistí efektivní mimosoudní vymáhání bez nutnosti soudního řízení jste na správném místě a měli byste číst dále.

Předám Vám pohledávku a co dál?

Jakmile od Vás pohledávku převezmeme s dlužníkem už nemusíte nic řešit. Veškerý kontakt i způsoby úhrady dluhu jsou výhradně na nás. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi!

Proč předat neproplacenou fakturu právě nám?

 • NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU PŘEDEM 
 • PŮSOBÍME PO CELÉ ČR
 • BEZPLATNÁ KONZULTACE PŘÍPADU
 • NEZÁVAZNOU NABÍDKU OBDRŽÍTE DO 24 HODIN
 • CERTIFIKOVANÝ POSTUP DLE PLATNÝCH ZÁKONŮ
 • Úspěšně vymoženo stovky neproplacených faktur
 • Přebíráme veškerou právní odpovědnost
 • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s řešením pohledávky

Jaké neproplacené FAKTURY řešíme?

 • Dlužná částka musí být od 5.000Kč do 2.000.000Kč
 • Dlužná firma nesmí být v insolvenci nebo konkurzu
 • Dlužná firma musí být český subjekt s českým IČ
 • Maximální stáří pohledávky 3 roky
 • Faktura musí být vystavena a zanesena v účetnictví

Jaké služby můžete využít?

Mimosoudní vymáhání

Chcete, aby dlužník zaplatil veškeré náklady na vymáhání? V rámci zákona provádíme ucelený psychologický nátlak na dlužníka a naše úspěšnost se pohybuje kolem 80% (vymůžeme 4 z 5 případů).

Chci vymáhat

Odkup pohledávek

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k postoupení pohledávky na naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného.

Chci prodat

Potřebujete poradit?

E-book ZDARMA

Připravili jsme pro vás e-book ke stažení, který vám pomůže získat zpět vaše peníze.

Získat e-book zdarma

Posouzení pohledávky zdarma

Konzultujte přímo s naším specialistou na vymáhání pohledávek.

Posouzení pohledávky zdarma