Nejsme anonymní společnost

  • 10 let praxe
  • Působíme po celé ČR

Historie a poslání společnosti

Vymáhání a odkupu pohledávek se věnujeme již od roku 2010. V té době jsme začali řešit vlastní pohledávky a díky získané zkušenosti jsme se rozhodli, že pomůžeme i ostatním. V České republice je dost špatná platební morálka, na druhou stranu lze pohledávky velmi často úspěšně a legálně vymáhat.

Během let 2010 – 2015 naše společnost prošla mnoha proměnami a změnami. Rozšířili jsme pro vás pobočky po celé České republice a nastavili nové vnitřní procesy.

Začátkem roku 2016 veškeré aktivity převzala společnost Verba Consulting CZ s.r.o. a nyní máme nakročeno k tomu, abychom pro vás nabízeli nejkomplexnější služby na území celé České republiky.

Cíle a poslání firmy

Našim cílem je nabídnout klientům kompletní nabídku služeb, díky kterým získají od dlužníka své peníze zpět. Naše činnost je rozdělena do těchto služeb:

  • BEZPLATNÁ PRÁVNÍ PORADNA, kde Vám poradíme s problematikou pohledávek, dáme typ jak postupovat, navrhneme právní řešení
  • SLUŽBY ADVOKÁTA - provádíme právní analýzu pohledávek. Vaší pohledávku podrobně projednáme a budeme se snažit najít nejlepší řešení
  • Detektivní kancelář – zjistíme aktuální majetkové poměry dlužníka a adresy. Díky těmto informacím, budeme zase o krok blíž.
  • Služby exekutora – pokud zjistíme, že dlužník má majetek, který se dá rychle zpeněžit, jsme v kontaktu se soukromými exekutory po celé ČR a tím pádem dokážeme rychleji řešit Vaší pohledávku.
  • Vymáhací agentura – specializujeme se na odkup a vymáhání pohledávek po celé ČR. Nabízíme férové a rychlé jednání. Vaší pohledávku posoudíme, ohodnotíme a pečlivě na ní pracujeme. KONZULTACI případu a NABÍDKU řešení pohledávek, Vám vypracujeme ZDARMA!

Podporujeme, pomáháme..

Jako vedoucí společnost na trhu chceme být příkladem a podporujeme užitečné projekty v v oblasti sociálních služeb a sportu.

 

 

Pohledavky-kompletnireseni.cz v číslech

10
let praxe
11
regionů, ve kterých působíme
50
nových pohledávek k řešení týdně
72%
je průměrná vyplacená hodnota při odkupu pohledávky
24
hodin potřebujeme na zpracování nabídky
80%
úspěšnost máme při vymáhání pohledávek

Potřebujete poradit?

E-book ZDARMA

Připravili jsme pro vás e-book ke stažení, který vám pomůže získat zpět vaše peníze.

Získat e-book zdarma

Posouzení pohledávky zdarma

Konzultujte přímo s naším specialistou na vymáhání pohledávek.

Posouzení pohledávky zdarma