Odkup a prodej pohledávek v praxi

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.

Odkup pohledávky je v současné době velice oblíbená služba všech věřitelů, kteří jsou již unavení doprošováním se o své peníze, případně nechtějí věnovat svůj čas běháním po soudech. Jsme připraveni jednorázově odkoupit právně zajištěnou pohledávku z obchodního a osobního styku.

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k postoupení pohledávky na naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.

Vzhledem k dlouholeté praxi a vysoké úspěšnosti při řešení pohledávek, můžeme nabídnout optimální kupní cenu, která odpovídá skutečné bonitě pohledávky. Úzce spolupracujeme se soukromými exekutory po celé ČR, což znamená, že jsme schopni realizovat vymáhání ve zkrácené době.

Již 6 rokem se specializujeme na odkup pohledáveknesplacené směnky, dále z nezaplacené faktury a také v neposlední řadě pohledávky od neplatičů nájmu. Během této doby jsme Odkoupili stovky pohledávek, od fyzických osob v řádu desetitisíců až po společnosti v objemu několika milionů.

provazek provazek

Proč svěřit odkup pohledávky nám?

 • Bezplatná konzultace

  Nechcete platit tisíce korun za konzultace případu s advokátem?

  • První konzultace probíhá vždy bezplatně s naším pracovníkem prostřednictvím cca 10minutového telefonního hovoru.
  • Zdarma vám poradíme, zodpovíme všechny vaše dotazy a následně předložíme konkrétní návrh, jak získat zpět vaše peníze.
 • Rychlost odkupu

  Dlužníka kontaktujeme do 24 hodin

  Je jedno, jestli řešíte pohledávku měsíce, nebo roky. U nás máte jistotu, že jakmile s námi uzavřete smlouvu, tak do 24 hodin budeme kontaktovat dlužníka.

 • Odkup až 75%

  V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty

  Máme nastaven sofistikovaný systém, díky kterému eliminujeme odkup nevymahatelných pohledávek. Z tohoto důvodu se průměrná výše odkupu pohybuje od 60 do 80% nominální hodnoty.

 • Neplatíte nic předem

  Nebudeme po Vás požadovat žádné zálohy na naše služby.

  Zastáváme pravidlo, že ani u komplikovaných případů nikdy neinkasujeme žádné peníze předem. Pokud si nebudeme jisti odkupem, raději odmítneme spolupráci.

Mám zájem o odkup
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek
 • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s odkupem pohledávky.
 • Jasné finanční podmínky
  transakce
 • Do pohledávky nemusíte dále investovat
 • Přebíráme veškerou právní odpovědnost.
Hodnocení: 4.37 (157 hlasů)