Odkup, prodej a výkup pohledávek

Zbavíme Vás Vaší pohledávky!

 

Dostali jste se sami kvůli dlužníkovi do finančních problémů?

Máte dost své práce a nechcete se stále doprošovat o své peníze?

CHCI prodat pohledávku

Odkup a prodej pohledávek v praxi

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která od Vás rychle a férově zajistí odkup pohledávky, jste na správném místě a měli byste číst dále.

Odkup pohledávky je v současné době velice oblíbená služba všech věřitelů, kteří jsou již unavení doprošováním se o své peníze, případně nechtějí věnovat svůj čas běháním po soudech. Jsme připraveni jednorázově odkoupit právně zajištěnou pohledávku z obchodního a osobního styku.

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k postoupení pohledávky na naší společnost, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.

Kolik vyplatíte za mojí pohledávku?

V průměru vyplácíme 75% nominální hodnoty pohledávky. Nicméně ke každé pohledávce musíme přistupovat 100% individuálně. Každá pohledávka má svůj příběh a svého dlužníka. Je rozdíl, když vymáháme nesplacenou půjčku po matce samoživitelce, která se dostala kvůli neplaceným alimentům  do platební neschopnosti a  jiný přístup musíme zvolit při jednání s arogantním třicátníkem, který pracuje, jezdí po dovolených, ale k vrácení dluhů se vůbec nemá.  

Jaké pohledávky vymáháme?

Proč prodat pohledávku právě nám?

Bezplatná konzultace


 

Nechcete platit tisíce korun za konzultace případu s advokátem? Zdarma Vám poradíme, zodpovíme všechny vaše dotazy a následně předložíme cenovou nabídku

V průměru vyplácíme 75% hodnoty


 

Máme nastaven sofistikovaný systém, díky kterému eliminujeme odkup nevymahatelných pohledávek. Z tohoto důvodu se průměrná výše odkupu pohybuje od 60 do 80% nominální hodnoty.

Od podpisu smlouvy vyplácíme peníze od 7 do 30 dnů a to bankovním převodem na váš účet.

Neplatíte nic předem


 

Nebudeme po Vás požadovat žádné zálohy na naše služby.

Zastáváme pravidlo, že ani u komplikovaných případů nikdy neinkasujeme žádné peníze předem. Je na nás abychom posoudili, zda má cenu se dané pohledávce věnovat. Pokud ne, tak raději odmítneme spolupráci.

Působíme po celé ČR


 

Odkupujeme pohledávky po celém území České republiky a to jak od podnikatelů, tak nepodnikajících fyzických osob..

8 let zkušeností

Problematikou pohledávek se zabýváme již od roku 2012, za tuto dobu jsme vymáhali stovky pohledávek v řádu tisíců až několik milionů.