Odsouzené pohledávky

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která vám pomůže rychle a legálním způsobem získat vaše peníze zpět (aniž byste museli do pohledávky dále investovat peníze a vlastní čas), jste na správném místě a měli byste číst dále.

Praxe ukazuje, že v současné době je velké množství dlužníků, kteří nezaplatí pohledávku ani na základě Rozsudku soudu. Tito dlužníci mají z pravidla hlášené trvalé bydliště na Městském úřadě, mívají více dluhů a exekucí, jsou nemajetní atd. Jinými slovy to jsou lidé, kteří žijí na hranici chudoby. Ale praxe bývá trochu jiná. On ten „chudák“ jezdí v novém autě, které shodou náhod není jeho, ale je půjčené, bydlí v domě nebo bytě, který není v jeho vlastnictví, případně bydlí v pronájmu, který pravidelně platí, i když je už dva roku na Úřadu práce. Jinými slovy dlužník si žije jako by se nic nedělo. Tito dlužníci se řídí heslem, kde nic není ani exekutor nebere.

Mate stejné zkušenosti a myslíte si, že své peníze už nikdy neuvidíte? Obraťte se na nás. Máme nastaven sofistikovaný vymáhací proces na dlužníky, kteří se nezaleknou ostrého dopisu či telefonátu. U těchto dlužníků je nutné vyvinout ucelený psychologický nátlak na ně samotné, případně nejbližší rodinné příslušníky, který bude umocněn osobní návštěvou v místě bydliště, zaměstnání atd. I u těchto lidí jsme úspěšní a to mimosoudně a legální cestou.

Již 5 rokem se specializujeme právě na účinné vymáhání odsouzených pohledávek a odkup pohledávek. Během této praxe jsme úspěšně vymohli stovky pohledávek.

Proč jsme úspěšní, proč nás oslovit?

Naše dlouhodobá úspěšnost ve vymáhání je 80%.

Jednáme důsledně a rychle, v mezích zákona. Používáme ucelený psychologický nátlak, hledáme účinné cesty, jak peníze z dlužníka dostat.

Působíme po celé ČR

Máme oblastní zastoupení po celé ČR, vždy jsme vám na blízku, případně nás najdete v nejbližším krajském městě.

Jednáme férově a otevřeně.

Vždy jsme placeni až na základě našich výsledků. Nepožadujeme zálohy předem. Nabízíme vám jasné a férové jednání bez skrytých poplatku. Používáme jednoduché a transparentní smlouvy, kterým rozumí i obyčejný člověk.

Pracujeme opravdu rychle.

Od vašeho prvotního kontaktu jsme schopni do 24 hodin připravit konkrétní nabídku, jak získat zpět vaše peníze a následně obratem začít pohledávku řešit.

Pracujeme důsledně a razantně avšak legálně.

Během naší dlouholeté praxe máme vytvořené typologie dlužníků. Vždy víme, kdo proti nám stojí. Každý dlužník má u nás individuální přístup a vymáhání ušité přímo na míru  Z tohoto důvodu vymůžeme 4 z 5 případů.

Vše má hladký průběh.

Průběh celé akce je přehledný a plynulý. Sami od vás zjistíme, co potřebujeme vědět pro úspěšné vymáhání. Vyžádáme si od vás kopie důkazních materiálů a následně předložíme nabídku, jak získat zpět vaše peníze. To vše probíhá v denních intervalech. Vy nemusíte někam chodit, vše probíhá elektronicky, případně telefonicky.

Jaké pohledávky řešíme?

Mám zájem o konzultaci zdarma
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek

Proč s námi spolupracovat?

  • Úspěšně vymoženo stovky nezaplacených faktur
  • Řešíme pohledávky od živnostníku a malých firem od 10.000Kč
  • Přebíráme veškerou právní odpovědnost.
  • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s řešením pohledávky.
Hodnocení: 4.02 (122 hlasů)