Vymáhání dluhů v praxi

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která vám pomůže rychle a legálním způsobem v oblasti vymáhání dluhu, jste na správném místě a měli byste číst dále.

Ze statistik vyplývá, že každý měsíc řeší problém s vymáháním dluhu stovky věřitelů. Nejčastěji se jedná o věřitele, kteří v dobré víře zapůjčili peníze, stali se obětí podvodného jednání. Případně o firmy, kterým zákazník neproplatil vystavenou fakturu.

Ptáte se, jak je to možné? Svůj vliv má na to morálka obyvatelstva, která se prokazatelně rok od roku horší. Dle našeho názoru je ale hlavní problém v zákonech. Od revoluce se nic nezměnilo! Pokud nenastanou legislativní změny, a na dlužníky nebude nahlíženo, jako na pachatele úmyslného trestného činu nic se nezmění.

A jaká je realita? Dluží vám někdo? Policie řeší tyto případy jako pokus o podvod, nebo zpronevěru. NE! Policisté vám poradí „dejte to k soudu“. Tak tedy ano. Obrátíte se na soud, kde zaplatíte soudní poplatek a za vyhotovení žaloby. Poté čekáte, soudíte se a čekáte. Soud vydá rozsudek, že onen dlužník vám opravdu musí peníze vrátit nebo fakturu zaplatit. Tak sláva! Co se však stane, když dlužník stejně nezaplatí? Nic! Věřitel začne řešit co s tím slavným papírem (rozsudek soudu, platební rozkaz).

Ano, ještě je tady poslední možnost v podobě exekutora. Nyní tedy věřitel uhradí zálohu exekutorovi a čeká. Bohužel může nastat situace, že své peníze i přesto neuvidíte. Exekutor projde majetkové poměry a zjistí, že dlužník nevlastní žádnou nemovitost, nemá na svém bankovním účtu statisíce a ani není možné strhávat srážky ze mzdy, protože buď nepracuje, nebo dělá načerno za minimální mzdu. Jinými slovy „kde nic není ani exekutor nepomůže“

Máte-li stejné zkušenosti, případně chcete-li se vyhnout scénářům neefektního vymáhání dluhů soudní cestou, obraťte se na nás. Přenechejte nám starosti s vašimi dlužníky. Věnujte raději svůj drahocenný čas své práci, rodině, koníčkům. Kontakt s dlužníkem nechte na nás.

Mám zájem o vymáhání
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek
  • V rámci zákona provádíme ucelený psychologický nátlak na dlužníka
  • Naše úspěšnost vymáhání se pohybuje kolem 80% (vymůžeme 4 z 5 případů).
  • Vymáháme jednorázově, nebo formou splátkového kalendáře
Hodnocení: 4.21 (141 hlasů)