Vymáhání a odkup pohledávek

  • Neplatíte žádné zálohy předem, naši provizi často zaplatí dlužník
  • Odkup pohledávek za nejvyšší ceny: 60-80 % nominální hodnoty
  • Peníze vymůžeme do 3 měsíců - většinou v rozmezí 1 - 2 měsíce
  • Konzultace, poradenství a konkrétní nabídka do 24 hodin - zdarma!

Vymáhání dluhů

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která vám pomůže rychle a legálním způsobem v oblasti vymáhání dluhu, jste na správném místě a měli byste číst dále.

Ze statistik vyplývá, že každý měsíc řeší problém s vymáháním dluhu stovky věřitelů. Nejčastěji se jedná o věřitele, kteří v dobré víře zapůjčili peníze, stali se obětí podvodného jednání. Případně o firmy, kterým zákazník neproplatil vystavenou fakturu.

Ptáte se, jak je to možné? Svůj vliv má na to morálka obyvatelstva, která se prokazatelně rok od roku horší. Dle našeho názoru je ale hlavní problém v zákonech. Od revoluce se nic nezměnilo! Pokud nenastanou legislativní změny, a na dlužníky nebude nahlíženo, jako na pachatele úmyslného trestného činu nic se nezmění.

A jaká je realita? Dluží vám někdo? Policie řeší tyto případy jako pokus o podvod, nebo zpronevěru. NE! Policisté vám poradí „dejte to k soudu“. Tak tedy ano. Obrátíte se na soud, kde zaplatíte soudní poplatek a za vyhotovení žaloby. Poté čekáte, soudíte se a čekáte. Soud vydá rozsudek, že onen dlužník vám opravdu musí peníze vrátit nebo fakturu zaplatit. Tak sláva! Co se však stane, když dlužník stejně nezaplatí? Nic! Věřitel začne řešit co s tím slavným papírem (rozsudek soudu, platební rozkaz).

Ano, ještě je tady poslední možnost v podobě exekutora. Nyní tedy věřitel uhradí zálohu exekutorovi a čeká. Bohužel může nastat situace, že své peníze i přesto neuvidíte. Exekutor projde majetkové poměry a zjistí, že dlužník nevlastní žádnou nemovitost, nemá na svém bankovním účtu statisíce a ani není možné strhávat srážky ze mzdy, protože buď nepracuje, nebo dělá načerno za minimální mzdu. Jinými slovy „kde nic není ani exekutor nepomůže“

Máte-li stejné zkušenosti, případně chcete-li se vyhnout scénářům neefektního vymáhání dluhů soudní cestou, obraťte se na nás. Přenechejte nám starosti s vašimi dlužníky. Věnujte raději svůj drahocenný čas své práci, rodině, koníčkům. Kontakt s dlužníkem nechte na nás.

Jaké dluhy vymáháme?

 

 

Potřebujete poradit?

E-book ZDARMA

Připravili jsme pro vás e-book ke stažení, který vám pomůže získat zpět vaše peníze.

Získat e-book zdarma

Posouzení pohledávky zdarma

Konzultujte přímo s naším specialistou na vymáhání pohledávek.

Posouzení pohledávky zdarma