Vymáhání pohledávek v praxi

Pokud jste fyzická osoba nebo menší firma a hledáte profesionální společnost s dlouholetou tradicí, která vám pomůže rychle a legálním způsobem v oblasti vymáhání pohledávek, jste na správném místě a měli byste číst dále.

Ze statistik vyplývá, že každý měsíc řeší problém s vymáháním pohledávky stovky věřitelů. Nejčastěji se jedná o věřitele, kteří v dobré víře zapůjčili peníze, stali se obětí podvodného jednání. Případně o firmy, kterým zákazník neproplatil vystavenou fakturu.

Ptáte se, jak je to možné? Svůj vliv má na to morálka obyvatelstva, která se prokazatelně rok od roku horší. Dle našeho názoru je ale hlavní problém v zákonech. Od revoluce se nic nezměnilo! Pokud nenastanou legislativní změny, a na dlužníky nebude nahlíženo, jako na pachatele úmyslného trestného činu nic se nezmění.

A jaká je realita? Dluží vám někdo? Policie řeší tyto případy jako pokus o podvod, nebo zpronevěru. NE! Policisté vám poradí „dejte to k soudu“. Tak tedy ano. Obrátíte se na soud, kde zaplatíte soudní poplatek a za vyhotovení žaloby. Poté čekáte, soudíte se a čekáte. Soud vydá rozsudek, že onen dlužník vám opravdu musí peníze vrátit nebo fakturu zaplatit. Tak sláva! Co se však stane, když dlužník stejně nezaplatí? Nic! Věřitel začne řešit co s tím slavným papírem (rozsudek soudu, platební rozkaz).

Ano, ještě je tady poslední možnost v podobě exekutora. Nyní tedy věřitel uhradí zálohu exekutorovi a čeká. Bohužel může nastat situace, že své peníze i přesto neuvidíte. Exekutor projde majetkové poměry a zjistí, že dlužník nevlastní žádnou nemovitost, nemá na svém bankovním účtu statisíce a ani není možné strhávat srážky ze mzdy, protože buď nepracuje, nebo dělá načerno za minimální mzdu. Jinými slovy „kde nic není ani exekutor nepomůže“

Máte-li stejné zkušenosti, případně chcete-li se vyhnout scénářům neefektního vymáhání pohledávek soudní cestou, obraťte se na nás. Přenechejte nám starosti s vašimi dlužníky. Věnujte raději svůj drahocenný čas své práci, rodině, koníčkům. Kontakt s dlužníkem nechte na nás.

Již 6 rokem se specializujeme na vymáhání pohledáveknesplacené směnky, dále z nezaplacené faktury a také v neposlední řadě od neplatičů nájmu. Během této doby jsme vymáhali stovky pohledávek, od fyzických osob v řádu desetitisíců až po společnosti v objemu několika milionů.

provazek provazek

Proč svěřit vymáhání pohledávky nám?

 • Bezplatná konzultace

  Nechcete platit tisíce korun za konzultace případu s advokátem?

  • První konzultace probíhá vždy bezplatně s naším pracovníkem prostřednictvím cca 10minutového telefonního hovoru.
  • Zdarma vám poradíme, zodpovíme všechny vaše dotazy a následně předložíme konkrétní návrh, jak získat zpět vaše peníze.
 • Rychlost vymáhání

  Dlužníka kontaktujeme do 24 hodin

  Je jedno, jestli řešíte pohledávku měsíce, nebo roky. U nás máte jistotu, že jakmile s námi uzavřete smlouvu, tak do 24 hodin budeme kontaktovat dlužníka.

 • Naší odměnu zaplatí dlužník

  Navýšíme dlužnou částku o naší odměnu.

  Bohužel nemůžeme dlužníkovi připočítat Váš čas a nervy, které jste mu věnovali s vidinou, že Vám po dobrém vrátí vaše peníze. Co Však můžeme garantovat, že dlužnou částku navýšíme o naší odměnu a úroky z prodlení na které máte plné právo.

 • Neplatíte nic předem

  Nebudeme po Vás požadovat žádné zálohy na naše služby.

  Zastáváme pravidlo, že ani u komplikovaných případů nikdy neinkasujeme žádné peníze předem. Je na nás abychom posoudili, zda má cenu se dané pohledávce věnovat. Pokud ne, tak raději odmítneme spolupráci.

Mám zájem o vymáhání
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek
 • V rámci zákona provádíme ucelený psychologický nátlak na dlužníka
 • Naše úspěšnost vymáhání se pohybuje kolem 80% (vymůžeme 4 z 5 případů).
 • Vymáháme jednorázově, nebo formou splátkového kalendáře
Hodnocení: 4.35 (155 hlasů)