Rychlé vymáhání, férový prodej a odkup směnek

Směnka je písemný doklad, který dokazuje finanční závazek, tedy půjčku. Směnka může jednak sloužit jako důkaz toho, že se půjčka uskutečnila, ale v určitých případech ji lze použít i jako platidlo.

Směnky nejčastěji používají fyzické osoby mezi známým a kamarády, kteří si tímto jednoduchým způsobem zajistí dokument k poskytnuté půjčce a to často i zpětně. Směnka se používá i po rozchodu partnerů jako forma uznání závazku. Používá se často, protože je jednodušší na vyplnění než smlouva o půjčce. Jenom málo směnek je však uhrazeno v době splatnosti, neboť se sjednává úhrada jednorázová, což bývá v praxi ze strany dlužníků nereálné.

Směnky také používají firmy, aby zajistili formu uznání dluhu od zaměstnanců, kteří způsobili škodu či odcházejí a mají pohledávku vůči zaměstnavateli.

Již 6 rokem se specializujeme na vymáhání a odkup směnek. Během této doby jsme řešili stovky pohledávek. V těchto případech nabízíme férový odkup pohledávky, nebo rychle mimosoudní vymáhání pohledávky

provazek provazek

Jaké služby můžete využít?

Rychlé vymáhání směnky

Chcete, aby dlužník zaplatil veškeré náklady na vymáhání směnky? V rámci zákona provádíme ucelený psychologický nátlak na dlužníka a naše úspěšnost se pohybuje kolem 80% (vymůžeme 4 z 5 případů).

Pohledávky řešíme výhradně mimosoudní cestou. Naší prioritou by bylo zkontaktování dlužníka a následně vymožení dlužné částky včetně naší odměny a to buď jednorázově, nebo formou splátkového kalendáře.

Nezaplacená faktura - jednorázový odkup

Nechcete se již pohledávce věnovat a nevadí Vám, že přijdete o část svých peněz? Pokud dojde k odkupu - prodeji směnky naší společnosti, už nebudete mít se samotným vymáháním nic společného. Dlužník bude již komunikovat pouze s námi.

Máme nastavený sofistikovaný systém, jak úspěšně a rychle pohledávky vymáhat. Mimo jiné dlouhodobě úzce spolupracujeme se soukromými exekutory po celé ČR, což znamená, že jsme schopni realizovat vymáhání ve zkrácené době.

Mám zájem o konzultaci zdarma
provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek provazek
kalkulačka

Výpočet provize

Výše dlužné částky

Typ pohledávky

Služba

Vypočítat
telefon

Rychlý kontakt

kompletnireseni@email.cz

777 838 461

infolinka pro celou ČR

8:00 - 17:00

Potřebujete více informací?

provazek provazek

Proč s námi spolupracovat?

  • Úspěšně vymoženo stovky nezaplacených faktur
  • Řešíme pohledávky od živnostníku a malých firem od 10.000Kč
  • Přebíráme veškerou právní odpovědnost.
  • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s řešením pohledávky.
Hodnocení: 4.33 (153 hlasů)